Права ЛГБТІ

Страх переслідування через ЛГБТІ-ідентичність може бути основою для подання прохання про надання притулку в Ірландії.

Гомосексуалізм було декриміналізовано в Ірландії в 1993 році, а одностатеві шлюби було легалізовано в 2015 році. У 2015 році також був прийнятий Закон про визнання статі, який дозволяє всім особам старше 18 років самостійно заявляти про свою гендерну ідентичність. Молоді люди віком 16-17 років також можуть подати заяву на юридичне визнання, хоча цей процес є більш обтяжливим.

У всіх поліцейських дільницях Ірландії є офіцер зв’язку з ЛГБТ. Про акти гомофобного переслідування або домагань слід повідомляти в An Garda Síochána (поліцейську службу) які будуть сприйматися серйозно.

ЛГБТ Ірландія

У ЛГБТ Ірландії є гаряча лінія ЛГБТ, лінія підтримки сім’ї щодо гендерної ідентичності, служба підтримки миттєвих повідомлень та особисті групи підтримки за віком.

Контакти:

Приналежність (BelongTo Youth)

BelongTo Youth Services — національна організація в Ірландії для молоді ЛГБТІ+. BelongTo керує молодіжними групами та раніше керувала проектом спеціально для ЛГБТІ+ осіб, що шукають прихисток та біженців. BelongTo також проводить тренування щодо ЛГБТІ+ для персоналу Центрів Прямого Забезпечення.

Контакти:

Розташування молодіжних груп: https://www.belongto.org/youngpeople/youth-groups/find-a-youth-group/