Допомога з Житлом

Ви отримали статус біженця, додатковий захист чи дозвіл залишитися в країні? Ці організації можуть надати інформацію та підтримку, коли ви залишаєте Пряме Забезпечення (Direct Provision).

Депол

Cosán Nua — це міжрайонна служба від Депол, яка підтримує людей у Прямому Забезпеченні, які отримали свій статус, мають право залишитися в країні і тепер готові виїхати з Прямого Забезпечення. Працівники з ведення справ надають ціленаправлену підтримку в переселенні та інтеграції громади.

Контакти:

  • Якщо вам потрібна додаткова інформація про сервіс Cosán Nua, будь ласка, зв’яжіться з Магдаленою Обрзут за адресою [email protected]  або з Ніколеттою Копполою за адресою [email protected] 

Пітер Макверрі Траст

З квітня 2019 року Служба переселення Трасту Пітера Макверрі надає підтримку в розвитку житла в 31 центрахрозміщення на півдні Ірландії . Члени команди з переселення Peter McVerry Trust щотижня надають клінічні послуги в центрах розміщення, команда з восьми осіб зараз залучена до цього проекту. Peter McVerry Trust працює з людьми в Прямому Забезпеченні (Direct Provision), щоб допомогти їм знайти та оселитися у своїх будинках. Люди, які отримують підтримку, – це самотні і дорослі, пари і сім’ї. Зараз основна увага приділяється сім’ям з дітьми.

Контакти:

  • Пітер Макверрі Траст
  • Телефон: (01) 823 0776
  • Графік роботи офісу: 9:00 – 17:30
  • Електронна адреса: [email protected]