Допомога з Житлом

Ви отримали статус біженця, додатковий захист чи дозвіл залишитися в країні? Ці організації можуть надати інформацію та підтримку, коли ви залишаєте Пряме Забезпечення (Direct Provision).

Депол

Cosán Nua — це міжрайонна служба від Депол, яка підтримує людей у Прямому Забезпеченні, які отримали свій статус, мають право залишитися в країні і тепер готові виїхати з Прямого Забезпечення. Працівники з ведення справ надають ціленаправлену підтримку в переселенні та інтеграції громади.

Контакти:

  • Якщо вам потрібна додаткова інформація про сервіс Cosán Nua, будь ласка, зв’яжіться з Магдаленою Обрзут за адресою [email protected]  або з Ніколеттою Копполою за адресою [email protected] 

Пітер Макверрі Траст

З квітня 2019 року Служба переселення Трасту Пітера Макверрі надає підтримку в розвитку житла в 31 центрахрозміщення на півдні Ірландії . Члени команди з переселення Peter McVerry Trust щотижня надають клінічні послуги в центрах розміщення, команда з восьми осіб зараз залучена до цього проекту. Peter McVerry Trust працює з людьми в Прямому Забезпеченні (Direct Provision), щоб допомогти їм знайти та оселитися у своїх будинках. Люди, які отримують підтримку, – це самотні і дорослі, пари і сім’ї. Зараз основна увага приділяється сім’ям з дітьми.

Контакти:

  • Пітер Макверрі Траст
  • Телефон: (01) 823 0776
  • Графік роботи офісу: 9:00 – 17:30
  • Електронна адреса: [email protected] 

Єзуїтська служба біженців (JRS) Ірландія

Проект Зв’язок громад (Connecting Communities) має на меті покращити довгострокові перспективи інтеграції осіб, яким надано статус/дозвіл залишитися, коли вони прагнуть виїхати з житла IPAS – і зменшити пов’язані з цим наслідки соціального відчуження – шляхом надання комплексної підтримки інтеграції протягом усього процесу перехідного періоду та після того, як вони переїдуть до громад по всій країні. Проект має на меті доповнити послугу пошуку житла, яку координують Peter McVerry Trust та Depaul для резидентів IPAS.

Контакти:

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до [email protected]