Добровільне повернення

МОМ Ірландія

Заснована в 1951 році, Міжнародна організація з міграції (МОМ) є провідною міжурядовою організацією у сфері міграції, яка надає послуги та консультації урядам і мігрантам з метою сприяння гуманної та впорядкованої міграції. В Ірландії МОМ надає допомогу у добровільному поверненні, возз’єднанні сім’ї, боротьбі з торгівлею людьми та переселенням.

У вас є можливість добровільно повернутися до країни походження/звичайного проживання на будь-якому етапі єдиної процедури. Якщо ви вирішите добровільно повернутися, Міжнародна Організація з Міграції (МОМ) може надати вам підтримку та поради, включаючи фінансову допомогу для вашої подорожі. Відділ добровільного повернення INIS також може надати вам допомогу.

Щоб скористатися добровільним поверненням під час процесу, ви повинні або відкликати свою заяву про надання прихистку в Управлінні Міжнародного Захисту (IPO) або відкликати свою апеляцію в Апеляційному Трибуналі Міжнародного Захисту (IPAT). Міністр також повідомить вас про можливе добровільне повернення до країни походження/звичайного проживання в кінці процесу, якщо вам буде відмовлено в міжнародному захисті в Ірландії і вам не буде надано дозвіл залишитися в країні. Щоб дізнатися більше, перегляньте це відео:

Контакти