Асоціація «Будинок великих і малих мрій»

Асоціація «Будинок великих і малих мрій» (‘Dreamhouse’) – це нова організація, очолювана біженцями, заснована на початку 2024 року українськими жінками-біженками. Організація бере участь у Регіональному плані реагування на ситуацію з біженцями в Болгарії на 2025-2026 роки.

У центрі працюють шість українських біженців: психолог, який надає підтримку людям із травматичним досвідом, проводить логопедичну роботу та сімейну медіацію; фахівець із музичної терапії; викладач англійської мови; викладач української мови; викладач гімнастики; а також фахівець із занять для раннього розвитку дітей.

«Dreamhouse» зосереджується на задоволенні потреб у сфері психічного здоров’я дітей-біженців та осіб, які здійснюють догляд за ними. В організації визнають, що досвід вимушеного виїзду з України, пережитий опікунами, часто впливає на емоційний стан дітей, тому підтримка самих опікунів є не менш важливою. Послуги у сфері психічного здоров’я спрямовані на врахування різних потреб та покращення загального добробуту.

Для дітей послуги включають психологічну діагностику, індивідуально підібрані програми, групову арт-терапію, індивідуальну пісочну терапію та логопедичні заняття, спрямовані на покращення когнітивних функцій і координації. Послуги, орієнтовані на сім’ю, охоплюють індивідуальні та групові психотерапевтичні консультації, психологічне консультування для осіб, які здійснюють догляд, а також сімейну медіацію. Підлітки, які перебувають у складних життєвих обставинах, отримують спеціалізовану підтримку.

Усі ці заходи сприяють зміцненню стійкості дітей і сімей та підтримці їхнього емоційного благополуччя.

Контактна інформація:

Голова організації: Ольга Іржицька

Адреса: район Гладілника, вул. «Генрік Ібсен» 3, 1407 м. Софія

Email: [email protected]

Телефон: +359 876 884 239