روش پذیرایی در دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد(UNHCR)

شرایط کاری اداره کمیته عالی ملل متحد برای پناهندگان(UNHCR) به دلیل ویروس کرونا (COVID-19) و اطلاعات مهم برای پیشگیری

سازمان بهداشت جهانی (WHO) اذعان كرد كه انتشار ویروس کرونا COVID -19)) یا ( (Coronavirusدر حال حاضر همه گیر شده است. هریک از ما مسئولیت اقدامات برای پیشگیری و راه  کاهش دادن و خطر آلودگی برای کاهش آن را داریم. توصیه های استاندارد برای جلوگیری از شیوع عفونت شامل شستن منظم دست ، پوشاندن دهان و بینی هنگام سرفه و عطسه است، گوشت و تخم مرغ را باید کاملاً پخته کرد. همچنین افراد باید از تماس نزدیک با هر کسی که علائم بیماری تنفسی مانند سرفه و عطسه را دارد ، خودداری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقدامات پیشگیری ، به وب سایت سازمان بهداشت جهانی (WHO) در این لینک مراجعه کنید.

کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد (UNHCR) اوکراین و سازمان های همکار آن همچنان به کار خود ادامه می دهند و به افراد مورد مراقبت، کمک می کنند.  اما ، با توجه به شیوع مداوم ویروس کرونا (COVID -19) ، کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد (UNHCR) توصیه می کند که تعداد مراجعه کنندگان را برای بازدید در ساعات پذیرش کاهش دهید،  چنین بازدیدها به صورت حضوری به دفتر کمیته عالی ملل متحد برای پناهندگان (UNHCR) فقط در صورت لزوم یا ضروری انجام می شود در حالی که ، در آن زمان ، کمیته عالی ملل متحد برای پناهندگان (UNHCR) برای پاسخ به سوالات شما و مشاوره تیلیفونی را نیز در اختیار شما قرار می دهد. این اقدامات با هدف حمایت از سلامتی خود شما می باشد و به عنوان سلامتی دیگران انجام می شود. اگر حضور شما در دفتر کمیته عالی ملل متحد برای پناهندگان (UNHCR) برای پیگیری پرونده (اسناد) شما ضروری باشد ، کارمندان قرار ملاقات را تعیین می کند و از مناسب ترین روز شما را مطلع می کند. این امر برای جلوگیری از جمع شدن یا تجموع افراد زیادی در اتاق پذیرش است.

لطفاً از شماره زیر   برای تماس با کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان (UNHCR) استفاده کنید:

+380442889424; +380442889686   

آدرس دفتر کمیساریای  عالی ملل متحد برای پناهندگان (UNHCR) برای بازدیدهای فوری عبارت است از: خیابان/سرک 16 لاورسکا ، کییف ، اوکراین.

مشاوره ( ترجیحاً    مشاوره تلفنی باشد) را هر چهارشنبه از ساعت 10:00- الی 13:00 و 14:00 الی 17:00 برای شما ارایه می شود.

درخواستهای کتبی خطاب به کمیته عالی ملل متحد برای پناهندگان (UNHCR) باید به صندوق پستی دفتر UNHCR ارسال شود: خیابان/سرک 16 ، لاورسکا ، کییف، 01015؛ و به ایمیل یا آدرس های الکترونیکی:  [email protected]  یا [email protected] ارسال کنید.

سازمان های همکار کمیساریای  عالی ملل متحد برای پناهندگان (UNHCR) به همان روش به فعالیت خود ادامه می دهند: سازمان های همکار باز هستند اما توصیه می شود  قبل از مراجعه به آنها ، ابتدا با آنها تماس بگیرید ، مگر اینکه در صورت ضرورت فوری.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تغییرات در نحوه پذیرش و استعلام در دفتر سرویس مهاجرت اوکراین ، لطفاً پیوند را دنبال کنید.