Торгівля людьми, сексуальне та гендерне насильство (Sexual and Gender Based Violence (SGBV)) та насильство в сім’ї.

Кризовий центр зґвалтувань

https://www.drcc.ie/services/helpline/

Дублінський кризовий центр із згвалтувань (DRCC) працює над запобіганням шкоди та лікуванню травм від сексуального насильства. Вони працюють з людьми, які зазнали сексуального насильства, згвалтування або сексуального насильства у дитинстві.

Ви можете звернутися до Національної цілодобової служби підтримки за номером 1800 77 8888 у будь-який час дня та ночі. Вони пропонують безкоштовні та конфіденційні послуги з вислуховування та підтримки для всіх, хто зазнав згвалтування, сексуального домагання або сексуального насильства в будь-який момент свого життя.

• Якщо англійська не є вашою рідною мовою, існує Служба усного перекладу з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 18:30, яка забезпечує переклад у режимі реального часу за телефоном більш ніж 200 мов за одним і тим же номером: 1800 77 8888 .

• Також можна надіслати електронний лист на адресу [email protected] (зверніть увагу, що на електронні листи можна відповідати лише у робочий час).

• Для глухих або слабочуючих є служба текстових повідомлень, що працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 18:30 за телефоном 086-8238443 та

• Ви також можете спілкуватися в онлайн-чаті з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00 (крім державних свят) за допомогою служби підтримки через веб-чат.

• DRCC також приймає дзвінки від усіх, хто бажає поговорити про наслідки сексуального насильства.

Телефонні консультанти доступні 24 години на добу, 365 днів на рік.

An Garda Síochána (Гарда, Ірландська поліція) 

Якщо ви зазнаєте сексуального або гендерного насильства або домашнього насильства, ви можете зв’язатися з Garda Síochána (Гарда, Ірландська поліція).

  • В екстреній ситуації телефонуйте 999 / 112.
  • Ви також можете зв’язатися з Garda в місцевому відділку поліції.

Якщо ви стали жертвою торгівлі людьми або підозрюєте, що це хтось інший, вам слід звернутися до Garda Siochana, яка готова допомогти.   

  • В екстреній ситуації телефонуйте 999 / 112. 
  • За телефоном 1800666111 щодня з 9.00 до 21.00. Це безкоштовний номер телефону, він контролюється спеціально навченими співробітниками Garda.
  • В якості альтернативи ви можете надіслати електронний лист про свої побоювання чи підозри на електронну пошту [email protected] 

Більше інформації за цим посиланням  

  • Ви також можете зв’язатися з Garda в місцевому відділку поліції.

Будь-які контакти з Garda Siochana суворо конфіденційні.

Ruhama

https://www.ruhama.ie/

Ruhama — ірландська неурядова організація, яка пропонує загальнонаціональну підтримку жінкам, які постраждали від проституції, торгівлі людьми з метою сексуальної експлуатації та інших форм комерційної сексуальної експлуатації.

Послуги безкоштовні, конфіденційні та надаються досвідченою командою. Дізнайтесь більше про повний список підтримки тут. Вам не потрібна віза для доступу до цих послуг.

Безкоштовно надішліть повідомлення REACH на номер 50100 та отримайте безкоштовну конфіденційну підтримку або зателефонуйте за номером 01 836 0292.

Жіноча допомога (Дублін)

https://www.womensaid.ie/services/helpline.html

Women’s Aid — це служба підтримки жінок, які постраждали від домашнього насильства, що працює цілодобово і пропонує підтримку віч-на-віч у різних районах Дубліна.

Телефонуйте (01) 913 1528 з 9.00 до 13.00 з понеділка по п’ятницю, якщо ви українка/українець в Ірландії, які постраждали від домашнього насильства.

Зателефонуйте на нашу національну безкоштовну лінію допомоги: 1800 341 900 цілодобово, без вихідних або надішліть електронний лист на адресу [email protected].

Чоловіча допомога

https://www.mensaid.ie/

Men’s Aid — це організація, яка займається наданням консультацій та підтримки чоловікам, які стали жертвами домашнього насильства, наданням консультацій, інформації та ранніх юридичних консультацій.

Послуги включають:

• Національна конфіденційна служба підтримки – 01 554 3811 з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00, у суботу та неділю з 10:00 до 14:00.

• Юридична інформаційна клініка – інформація про охоронні ордери, заборонні ордери.

• Індивідуальна практична підтримка – роз’яснення судових документів, планування безпеки, плани догляду

• Консультації – телефоном

• Консультування – віч-на-віч

• Придворний супровід – Dolphin House, Дублін та Північний Схід

• Інформаційні клініки в Монагані, Кавані, Лауті та Міті

• Сертифіковане навчання – всі сфери домашнього насильства, включаючи примусовий контроль.

Ірландська асоціація планування сім’ї (IFPA)

Ірландська асоціація планування сім’ї (IFPA) є провідним постачальником послуг у сфері сексуального здоров’я в Ірландії. Вони надають протизаплідні засоби, консультації фахівців з вагітності, допомогу при аборті, послуги у сфері сексуального та репродуктивного здоров’я та навчання.

Для отримання додаткової інформації про їх послуги відвідайте http://www.ifpa.ie/ або зателефонуйте за номером +353 (0)1 607 4456.