Повідомлення про шахрайство та неправомірні дії

Що таке шахрайство?

УВКБ ООН визначає шахрайство як будь-яку дію з метою навмисного введення в оману УВКБ ООН або іншої особи (у тому числі біженця) з метою отримання вигоди.

Усі послуги УВКБ ООН надаються безкоштовно. Не довіряйте нікому чи будь-якій організації, яка пропонує вам сплатити за послуги УВКБ ООН або його партнерів. Якщо в обмін на послуги УВКБ від вас вимагатимуть грошей або будь-яких інших послуг, у тому числі сексуального характеру, будь ласка, негайно повідомте про це УВКБ ООН та/або найближчу поліцейську дільницю.

Що таке неправомірні дії?

Організація Об’єднаних Націй визначає неправомірні дії як “будь-яке недотримання співробітником своїх зобов’язань за Статутом Організації Об’єднаних Націй, Положеннями та Правилами про співробітників або іншими адміністративними інструкціями або недотримання стандартів поведінки, що очікується від міжнародного цивільного держслужбовця”.

Зокрема, шахрайство, корупція та сексуальна експлуатація і знущання вважаються неправомірними діями як з боку персоналу УВКБ, так і з боку співробітників його партнерів.

Якщо вам відомо або у вас є побоювання чи підозри щодо можливого випадку неправомірних дій, пов’язаних з УВКБ ООН, будь ласка, повідомте про це безпосередньо в Управління Генерального інспектора (УГІ) в головному офісі УВКБ ООН:

Електронна пошта: [email protected]

Конфіденційний факс: +41 22 739 7380

Пошта: УВКБ ООН, 94 Rue de Montbrillant, 1202 Женева, Швейцарія

До вашого повідомлення підійдуть з усією обачністю і збережуть його в суворій конфіденційності. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте цю сторінку.