Грошова допомога громодянам Молдови приймаючим біженців з України

Грошова допомога громодянам Молдови приймаючим біженців з України

Для отримання інформації, що стосується Програми грошової допомоги біженцям у Молдові, будь ласка, натисніть тут

Одноразові грошові виплати будуть доступні сім’ям, які приймають біженців з України. Виплати виконуються Всесвітньою Продовольчою Програмою (ВПП) у співпраці зі своїми партнерами – Catholic Relief Services, Helvetas, People in Need Moldova, World Vision, Solidarités International, and UNHCR, the UN Refugee Agency, Агентством ООН у справах біженців – з координацією UNHCR ООН та Міністерства Праці та Соціального Захисту Молдови.

If you have comments or questions, please call WFP at: +373 60 865 841 (phone +viber)
Dacă aveți comentarii sau întrebări, vă rugăm să telefonați la PAM +373 60 865 841 (telefon + viber)
Если у вас есть комментарии или вопросы, пожалуйста, позвоните в ВПП ООН +373 60 865 841 (телефон +viber)

ХТО МАЄ ПРАВО?

Домогосподарства, які приймають біженців з України, мають право на отримання одноразової виплати. Ці грошові кошти призначені для покриття додаткових витрат домогосподарств, у взязку з прийманням біженців.

ЯКИЙ РОЗМIР ГРОШОВОІ ВИПЛАТИ?

Each eligible househКожне домогосподарство, яке має право на виплати, отримає 190 Доларів США (3500 MDL), лише один раз.

ЯК ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ ПЛАТЕЖІ?

Домогосподарства можуть вибрати один з трьох варіантів. Вони можуть: зняти готівку з будь-якого відділення Western Union, зняти її з будь-якого поштового відділення (Posta Moldovei) або отримати її як переказ на свій призначений банківський рахунок.

ЯК ДОМОГОСПОДАРСТВУ ОДЕРЖАТИ ВИПЛАТУ?

Один член сім’ї та один приймаючий біженець повинні взяти дійсні документи, що посвідчують особу, до центру реєстрації, яким керують партнери ВПП. Коли ВПП перехресно перевірить ці зареєстровані домогосподарства та перевірить наявність можливих дублікатів записів, домогосподарствам буде надіслано SMS-повідомлення з повідомленням про те, що їхні готівкові готові до виплати. Ці перевірки безпеки та використання документів, що засвідчують особу, допоможуть переконатися, що гроші підуть потрібним людям.

КОЛИ БУДУТЬ ДОСТУПНІ ПЛАТЕЖІ ВПП?

ВПП працює з партнерами над вдосконаленням та тестуванням безпечної системи реєстрації та передачі в рамках цього контексту. Зарахування домашніх господарств буде поступовим і загальнодержавним, починаючи з початку квітня і збільшуючись темпами наступні тижні.

ДЕ ЗНАХОДЯТЬСЯ ЦЕНТРИ РЕЄСТРАЦІЇ?

Список центрів реєстрації буде опублікований на довідковому сайті UNHCR ООН наприкінці березня. Місця будуть поширені по всій Молдові. Зарахування розпочнеться у понеділок, 28 березня.

When and where is thКОЛИ І ДЕ ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ ОНОВЛЮЄТЬСЯ?

Ця інформація дійсна станом на 23 березня і буде оновлена, коли це необхідно, і розміщена на help.unhcr.org/Moldova.

Коли телефонна гаряча лінія буде створена, вона буде опублікована тут.