Інформація для новоприбулих з УкраїниОсоби, які приїжджають з України, можуть мати право на подання заяви на отримання Статусу Тимчасового Захисту. Даний статус відрізняється від 30-денної посвідки на проживання, яка видається на кордоні.  Статус Тимчасового Захисту дає право на отримання тимчасового житла та доступу до освіти. Будь ласка, ознайомтесь з більш детальною інформацією на цій сторінці. Ви також можете знайти більше інформації про прибуття в Угорщину, послуги та інші ключові запитання в нашому чат-боті WhatsApp. Перейдіть за цим посиланням, щоб почати спілкуватися з цією автоматизованою службою 👉 https://wa.me/3614453676?

Будь-яка особа, яка бажає переїхати в іншу країну, повинна безпосередньо перевірити процедуру га веб-сайті посольства цієї країни щодо процедуриУВКБ ООН не проводить переселення за межі Словаччина і не може допомогти з поїздкою. УВКБ ООН у Словаччина не проводить процедури надання статусу біженця для переселення.

– Інформація щодо Сполучених Штатіванглійською
– Інформація щодо КанадиАнглійською, українською, та французською
– Інформація про Європуанглійською, українською та російською мовами
– Інформація про Велика Британіяінформація про візуПрограма «Дім для українців»інформація українською
– Інша інформація для подорожей за межі Європейського Союзу (для прибулих з України) англійською мовою

Якщо Ви щойно прибули з України, є кілька організацій, які можуть допомогти вам на кордоні та на території Угорщини та надати юридичні консультації, допомогти з пошуком транспорту, житла, предметів першої необхідності та інше. Допомога може змінюватись в залежності від того, де Ви знаходитесь. Члени Комісії з Благодійності надають допомогу у “Пунктах допомоги” поблизу прикордонних переходів. Ви можете запитати дорогу до найближчого “Пункту допомоги” під час перетину кордону, або якщо Ви без автотранспорту, Вас доставлять туди на автобусі. Також Ви можете зв’язуватись безпосередньо з організаціями за допомогою їх контактів (гаряча лінія, e-mail, веб-сайт). Ви можете знайти контактні дані та іншу інформацію, натиснувши на назву кожної організації нижче. Прибувши в “Пункти допомоги”, Ви також можете знайти дошку оголошень та знайти там інформацію стосовно інших організацій, що пропонують допомогу.


Члени Комісії з Благодійності, присутні у "Пунктах допомоги" та Транзитних центрах

  • Карітас Угорщина
  • Угорська Баптистська Допомога
  • Угорська благодійна організація Мальтійського ордену
  • Угорська Міжцерковна Допомога
  • Допомога Угорської Реформатської церкви
  • Угорський Червоний Хрест

Угорський Гельсінський Комітет (УГК)- для отримання юридичної допомоги

УГК надає безкоштовну юридичну допомогу та роз’яснення стосовно Вашого правового статусу і наступних дій, якщо Ви хочете залишитись в Угорщині.

Інформація угорською, українською, англійською та російською мовами доступна тут (внизу сторінки) та на сайті Англійською, Угорською мовами.

  • Електронна пошта: [email protected]
  • Телефон: +361 321 4323 / +361 321 4327/ +361 321 414 (понеділок/четвер 10.00-18.00, вівторок 10.00-17.00)

Асоціація "Менедек"

Menedek працює з мігрантами, надаючи соціальну допомогу та підтримку дітям. Інформацію щодо їх допомоги та послуги можна знайти угорською, українською, російською та англійською мовами тут, а також на сайті Англійською та Угорською мовами.