Соціальна підтримка 

Charita Czech Republic
Надає допомогу в надзвичайних ситуаціях як у Чеській Республіці, так і за кордоном. Вона має в своєму розпорядженні широку мережу соціальних і медичних служб, забезпечує співробітництво в галузі розвитку і має загальнонаціональне покриття. Charita в Чехії надає соціальні консультації, не грошові гуманітарні пожертви, продукти харчування, соціальні та медичні послуги людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації або в надзвичайних обставинах. Вона також полегшує життя інвалідам, тяжкохворим, безхатченкам, жертвам насильства в сім’ї та іноземцям, які проживають як у Чехії, так і за кордоном.  
🌐 www.charita.cz

Poradna pro integraci/Консультаційний центр з інтеграції (PPI)
PPI пропонує соціальну, освітню та юридичну підтримку. Крім того, тут проводяться курси чеської мови для дітей і дорослих та репетиторство з різних шкільних предметів. 
🌐 www.p-p-I.cz

Diakonie
Охоплює програми допомоги людям, які шукають безпеку та роботу в Чехії, і допомагає запобігти експлуатації іноземців на ринку праці.
🌐 www.diakonie.cz

Dignity Restoring Hope
Некомерційна організація, що надає практичну, матеріальну та емоційну допомогу й підтримку в Чехії людям, які були змушені покинути свої домівки через війну, терор або переслідування. Dignity Restoring Hope надає допомогу в пошуку шкіл для дітей, усних і письмових перекладів, надає соціальні консультації, житло та допомогу в медичних потребах.
🌐 www.dignityrh.org

InBaze
InBaze надає юридичні, соціальні та психологічні консультації, а також індивідуальну допомогу в межах громадських заходів, курсів чеської мови або організації дозвілля дітей та молоді. Крім адресної допомоги мігрантам і біженцям, організація створює відкритий і безпечний простір для знайомства людей різних культур. InBaze також може допомогти з усним і письмовим перекладом і супроводжувати вас на зустрічах з представниками державної адміністрації або під час звернення за медичною допомогою. 
🌐 www.inbaze.cz

Člověk v tísni/People in Need (ČvT/PiN)
Професійна гуманітарна організація, що надає допомогу в кризових ситуаціях, пропагує дотримання прав людини та проводить просвітницьку роботу. PiN надає соціальні консультації, включно з виїзною соціальною роботою, консультаціями з працевлаштування, послугами з ресоціалізації, надає допомогу жертвам злочинів і проводить соціальні заходи для сімей. Крім того, PiN організовує власні дошкільні клуби та допомагає дітям з освітніми потребами. 
🌐 www.clovekvtisni.cz

Sdružení pro integraci a migraci/Асоціація з інтеграції та міграції (SIMI)
SIMI захищає права та інтереси біженців та мігрантів з 1992 року. Вона пропонує соціальні, трудові та юридичні консультації для біженців та мігрантів, які проживають у Чеській Республіці. SIMI допомагає в питаннях житла, охорони здоров’я, освіти, оформлення документів, дозволів на роботу, чеської мови, безкоштовного інтернету та навчання практичним навичкам. Крім того, SIMI також працює з громадськістю та спеціалізується на підтримці жертв постраждалих від гендерно зумовленого насильства та трудової експлуатації. 
🌐 www.migrace.com

La Strada
La Strada допомагає всім, хто став або може стати жертвою злочину торгівлі людьми та експлуатації. Організація пропонує їм конкретні варіанти того, як вийти з несприятливої ситуації та як захистити себе і свою сім’ю. La Strada працює над вирішенням проблеми торгівлі людьми та гендерно зумовленого насильства шляхом надання соціальних послуг на місцях, консультування, та забезпечення безпечного проживання. Також працює лінія екстреної допомоги.  
🌐 www.strada.cz

Organizace pro pomoc uprchlíkům/Організація допомоги біженцям(OPU)
OPU надає соціальні, психологічні та юридичні консультації особам, які шукають притулку. Організація здійснює польові програми та працює з молоддю, допомагає неповнолітнім без супроводу дорослих та особам без громадянства. OPU також координує волонтерську програму УВКБ ООН iVolunteer, підбираючи біженців і місцевих добровольців. Офіси OPU розташовані в Празі, Брно, Пльзені, Градец-Кралове та Остраві. 
🌐 www.opu.cz

Romodrom
Romodrom фокусується на допомозі переважно людям ромської національності, в тому числі ромським біженцям, які шукають рішення у своїх непростих життєвих ситуаціях та зміцнення своєї спроможності. Romodrom надає соціальні послуги в рамках виїзних програм, послуг із соціальної реабілітації та активізації сімей з дітьми, а також професійних соціальних консультацій, включно з консультаціями з питань заборгованості, підтримки зайнятості, житла, догляду за дітьми або освіти. Допомога надається на всій території Чеської Республіки. 
🌐 www.romodrom.cz

Slovo 21
Організація Slovo 21 підтримує інтеграцію біженців і мігрантів із третіх країн у чеське суспільство. Вона також підтримує мирне співіснування шляхом проведення різноманітних культурних заходів, надає інформацію та навчає співробітників органів державного управління. Спеціальні програми спрямовані на ромське населення та його інтеграцію в чеське суспільство.
🌐 www.slovo21.cz