Громадянство

Amnesty International
Всесвітній добровільний рух на захист прав людини. Ця організація підвищує обізнаність населення, організовує громадські заходи та виступає на захист жертв несправедливості. Amnesty International виступає на захист політичних в’язнів та інших несправедливо переслідуваних людей, бореться проти катувань, смертної кари та насильства щодо жінок. Вона також захищає права ЛГБТІК+.re, the death penalty and violence against women. It also defends the rights of LGBTIQ+ people.
🌐 www.amnesty.cz

Sdružení pro integraci a migraci/Асоціація інтеграції та міграції (SIMI)
SIMI захищає права та інтереси біженців та мігрантів з 1992 року. Вона пропонує соціальні, трудові та юридичні консультації для біженців та мігрантів, які проживають у Чеській Республіці. SIMI допомагає в питаннях житла, охорони здоров’я, освіти, оформлення документів, дозволів на роботу, чеської мови, безкоштовного інтернету та навчання практичним навичкам. Крім того, SIMI також працює з громадськістю та спеціалізується на підтримці постраждалих від гендерно зумовленого насильства та трудової експлуатації.
🌐 www.migrace.com

InBaze
InBaze надає юридичні, соціальні та психологічні консультації, а також індивідуальну допомогу в рамках громадських заходів, курсів чеської мови або організації дозвілля дітей та молоді. Крім адресної допомоги мігрантам і біженцям, організація створює відкритий і безпечний простір для знайомства людей різних культур. InBaze також може допомогти з усним і письмовим перекладом і супроводжувати вас на зустрічах з представниками державної адміністрації або під час звернення за медичною допомогою.  
🌐 www.inbaze.cz

Fórum pro lidská práva/Форум з прав людини
Займається судовими спорами і захистом прав людини на міжнародному рівні, зокрема у сфері надання притулку, імміграції та утримання під вартою. 
🌐 www.forumhr.eu

La Strada
La Strada допомагає всім, хто став або може стати жертвою злочину торгівлі людьми та експлуатації. Організація може запропонувати конкретні варіанти того, як вийти з несприятливої ситуації та як захистити себе і свою сім’ю. La Strada працює над вирішенням проблеми торгівлі людьми та гендерно-мотивованого насильства шляхом надання соціальних послуг на місцях, консультування, та забезпечення безпечного проживання. Також працює лінія екстреної допомоги.  
🌐 www.strada.cz

Organizace pro pomoc uprchlíkům/Організація із допомоги біженцям (OPU)
OPU надає соціальні, психологічні та юридичні консультації особам, які шукають притулку. Організація здійснює польові програми та працює з молоддю, допомагає неповнолітнім без супроводу дорослих та особам без громадянства. OPU також координує волонтерську програму УВКБ ООН iVolunteer, підбираючи біженців і місцевих добровольців. Офіси OPU розташовані в Празі, Брно, Пльзені, Градец-Кралове та Остраві. 
🌐 www.opu.cz